Víkend plný sportu


Na konci října pro Vás pořádáme sportovní víkend plný sportu, zábavy a úsměvů na druhém setkání. Akce se koná v nádherném prostředí  areálu Kolesa u Kladrub nad Labem.

Jelikož má areál pouze omezenou možnost ubytování, je potřeba si zajistit ubytování co nejdříve. Penzion a okolí si můžete prohlédnout ZDE

Připravujeme pro vás různé soutěže, závody na kolech, koloběžkách, kárách nebo v běhu, večerní posezení s grilováním, tombolu...

Bajkové neděle se Sammy Czech Team


Holky z našeho sportovního týmu nechtějí jen tak trávit letní sezónu někde u vody a jelikož mají rády sport a pohyb, pořádají o prázdninách nedělní vyjížďky na kolech.Cílem nedělních výjezdů je poznat nejen krásy Česka, ale trochu se také udržet v kondici Těchto vyjížděk se může účastnit každý, kdo má aspoň trochu chuť se projet na předem připravených a nenáročných trasách.

Projížďky jsou vzhledem k teplotám bez našich chlupáčků a termíny naleznete ZDE

Velikonoce se Samojedy


Po několika dnech plánování a příprav se nám podařilo zorganizovat o Velikonocích  naši první akci - Jarní vyjížďku se samojedy po Rychlebských horách. Byla to první akcička spolku a vzhledem k omezené kapacitě jak ubytování, tak dalšího zázemí a krátkému času na přípravu, byla tato akce jen pro pozvané, za což se všem případným zájemcům velice omlouváme a děkujeme za pochopení.