Jedovnice 2018

Další podařená akce se konala poslední říjnový víkend a i když nám počasí opět moc nepřálo, opět se nás sešlo docela slušné množství, užili jsme si spousty zábavy, poklábosili a užili si všichni krásný víkend s našimi chlupáčky.

Několik fotek k nahlédnutí ZDE

Pokud chcete naše akce podpořit, naše číslo účtu je KB 115-5494670217/0100, budeme rádi za jakoukoli částku

Ve dnech 20. - 22.4. 2018 se konala další vydařená akce tentokráte pod názvem Jarní hrátky se samíky aneb Čistý chlupáč  =spokojený pán.

Akce se konala v nádherném prostředí areálu Smraďavka Lázní Leopoldov. Počasí bylo úžasné stejně jako spousta lidiček, kteří na akci zavítali. V pátek jsme se zdrželi u ohně, kde se při opékání špekáčků a popíjení např. slivovičky debatovalo o různých věcech týkajících se našich chlupáčů. V sobotu od 10,00 probíhala ukázka vystavování, úpravy srsti a různé soutěže, kterých se kvůli teplému počasí účastnili hlavně ti dvounozí, chlupáče jsme nechali odpočívat ve stínu. Od 17 hodin pak následovala degustace vína a raut a zhruba 45 lidí se bavilo při losovačce a vyhlašování soutěží do pozdních hodin. V neděli ráno jsme se ještě sešli a dali si společnou procházku, která vzhledem k teplému počasí nebyla moc dlouhá, abychom naše samíky nepřehřáli. Po obědě jsme se pak všichni, spokojeni s průběhem akce, rozjeli k domovům.

Velké díky všem účastníkům za suprovou, poklidnou a přátelskou atmosféru, již nyní připravujeme podzimní setkání, o kterém budeme včas informovat.

Pár fotek z akce od  Nikol Kopp a ZDE, všem za foto děkujemeVíkend plný sportu


Na konci října se konala v překrásném areálu penzionu kolesa akce s názvem Víkend plný sportu. I přes nepřízeň počasí a termín kolidující se závody s akce účastnila spousta příznivců sportování se psy a našeho spolku.

Účastníci měli možnost si na předem vytýčených trasách vyzkoušet závodění se svým psím miláčkem na kole, koloběžce, v běhu a mohli si vyzkoušet dvě různě náročné dráhy agility.

Věříme, že se akce líbila a již pro Vás připravujeme v roce 2018 jarní akci v nádherném prostředí areálu Smraďavka.

Fotky z této akce najdete ZDE   Video ZDEBajkové neděle se Sammy Czech Team


Holky z našeho sportovního týmu nechtějí jen tak trávit letní sezónu někde u vody a jelikož mají rády sport a pohyb, pořádají o prázdninách nedělní vyjížďky na kolech.Cílem nedělních výjezdů je poznat nejen krásy Česka, ale trochu se také udržet v kondici Těchto vyjížděk se může účastnit každý, kdo má aspoň trochu chuť se projet na předem připravených a nenáročných trasách.

Projížďky jsou vzhledem k teplotám bez našich chlupáčků a termíny naleznete ZDE

Velikonoce se Samojedy


Po několika dnech plánování a příprav se nám podařilo zorganizovat o Velikonocích  naši první akci - Jarní vyjížďku se samojedy po Rychlebských horách. Byla to první akcička spolku a vzhledem k omezené kapacitě jak ubytování, tak dalšího zázemí a krátkému času na přípravu, byla tato akce jen pro pozvané, za což se všem případným zájemcům velice omlouváme a děkujeme za pochopení.