Ve dnech 20. - 22.4. 2018 pro Vás připravujeme jarní akci v překrásném prostředí areálu Smraďavka v Buchlovicích.

Již teď se můžete těšit na bohatý program během celého víkendu, na jehož přípravách usilovně pracujeme a o němž Vás budeme brzy informovat.

Akce je zaměřená zejména na úpravu srsti (grooming) a vystavování (handling), ale bude zde i spousta zábavy a soutěží. V sobotu večer proběhne ochutnávka vína a po té bohatý raut. 

Víkend plný sportu


Na konci října se konala v překrásném areálu penzionu kolesa akce s názvem Víkend plný sportu. I přes nepřízeň počasí a termín kolidující se závody s akce účastnila spousta příznivců sportování se psy a našeho spolku.

Účastníci měli možnost si na předem vytýčených trasách vyzkoušet závodění se svým psím miláčkem na kole, koloběžce, v běhu a mohli si vyzkoušet dvě různě náročné dráhy agility.

Věříme, že se akce líbila a již pro Vás připravujeme v roce 2018 jarní akci v nádherném prostředí areálu Smraďavka.

Fotky z této akce najdete ZDE   Video ZDEBajkové neděle se Sammy Czech Team


Holky z našeho sportovního týmu nechtějí jen tak trávit letní sezónu někde u vody a jelikož mají rády sport a pohyb, pořádají o prázdninách nedělní vyjížďky na kolech.Cílem nedělních výjezdů je poznat nejen krásy Česka, ale trochu se také udržet v kondici Těchto vyjížděk se může účastnit každý, kdo má aspoň trochu chuť se projet na předem připravených a nenáročných trasách.

Projížďky jsou vzhledem k teplotám bez našich chlupáčků a termíny naleznete ZDE

Velikonoce se Samojedy


Po několika dnech plánování a příprav se nám podařilo zorganizovat o Velikonocích  naši první akci - Jarní vyjížďku se samojedy po Rychlebských horách. Byla to první akcička spolku a vzhledem k omezené kapacitě jak ubytování, tak dalšího zázemí a krátkému času na přípravu, byla tato akce jen pro pozvané, za což se všem případným zájemcům velice omlouváme a děkujeme za pochopení.