Pozvánky 2020

Vážení přátelé,vzhledem k vývoji epidemiologické situace, k různým omezením a s přihlédnutím ke vše okolnostem, jsme se rozhodli z důvodu ochrany zdraví nás všech a zachování komfortu a úrovně námi pořádaných akcí, sobotní akci v Jedovnici ZRUŠIT. Věříme, že náš krok pochopíte a zachováte nám i nadále svou přízeň, určitě naplánujeme podobnou akci v příhodnější dobu. Jménem vedení spolku Piskacis Ladislav 
Slet samoušků v Jedovnici ve dnech 25-27.10.2019
Nádherný "Slet samoušků v Jedovnici" je za námi :-)
Děkujeme všem za krásně prožitý víkend, všem, kteří se podíleli na organizaci, všem, kteří jakkoliv pomohli :-)
Děkujeme všem sponzorům, malým i velkým, za věcné i finanční příspěvky :-)
Gratulujeme všem závodníkům a děkujeme za účast a podporu :-)
Děkujeme za přínosnou přednášku o canisterapii Maťce Michalkové a jejímu týmu Zmysel života :-)
Za krásné fotečky přesně vystihující náladu a sportovní i jiné nasazení děkujeme Nikči a Tominovi :-)

Fotogalerie Nikol Kopp

Fotogalerie Tomino Čontofalský

Smraďavka 2019Úžasná akce za úžasného počasí s úžasnými milovníky bílých chlupáčků. Tradiční opíkačka seznamovačka, rautík i degustace vínka, vše vyšlo na jedničku. Doufáme, že si každý mohl vyzkoušet nejen vystavování, ale také zapřažení svého samouška, nějakou tu soutěž, soutěžili nejen chlupatí, ale i dvounozí :-) Těšíme se na další setkání :-)

Jedovnice  říjen 2018


Další podařená akce se konala poslední říjnový víkend a i když nám počasí opět moc nepřálo, opět se nás sešlo docela slušné množství, užili jsme si spousty zábavy, poklábosili a užili si všichni krásný víkend s našimi chlupáčky.

Několik fotek k nahlédnutí ZDE

Jarní hrátky se samíky 2018

Ve dnech 20. - 22.4. 2018 se konala další vydařená akce tentokráte pod názvem Jarní hrátky se samíky aneb Čistý chlupáč  =spokojený pán.

Akce se konala v nádherném prostředí areálu Smraďavka Lázní Leopoldov. Počasí bylo úžasné stejně jako spousta lidiček, kteří na akci zavítali. V pátek jsme se zdrželi u ohně, kde se při opékání špekáčků a popíjení např. slivovičky debatovalo o různých věcech týkajících se našich chlupáčů. V sobotu od 10,00 probíhala ukázka vystavování, úpravy srsti a různé soutěže, kterých se kvůli teplému počasí účastnili hlavně ti dvounozí, chlupáče jsme nechali odpočívat ve stínu. Od 17 hodin pak následovala degustace vína a raut a zhruba 45 lidí se bavilo při losovačce a vyhlašování soutěží do pozdních hodin. V neděli ráno jsme se ještě sešli a dali si společnou procházku, která vzhledem k teplému počasí nebyla moc dlouhá, abychom naše samíky nepřehřáli. Po obědě jsme se pak všichni, spokojeni s průběhem akce, rozjeli k domovům.

Velké díky všem účastníkům za suprovou, poklidnou a přátelskou atmosféru, již nyní připravujeme podzimní setkání, o kterém budeme včas informovat.

Pár fotek z akce od  Nikol Kopp a ZDE, všem za foto děkujeme!

Víkend plný sportu říjen 2017


Na konci října se konala v překrásném areálu penzionu kolesa akce s názvem Víkend plný sportu. I přes nepřízeň počasí a termín kolidující se závody s akce účastnila spousta příznivců sportování se psy a našeho spolku.

Účastníci měli možnost si na předem vytyčených trasách vyzkoušet závodění se svým psím miláčkem na kole, koloběžce, v běhu a mohli si vyzkoušet dvě různě náročné dráhy agility.

Věříme, že se akce líbila a již pro Vás připravujeme v roce 2018 jarní akci v nádherném prostředí areálu Smraďavka.

Fotky z této akce najdete ZDE   Video ZDE

Bajkové neděle se Sammy Czech Team


Holky z našeho sportovního týmu nechtějí jen tak trávit letní sezónu někde u vody a jelikož mají rády sport a pohyb, pořádají o prázdninách nedělní vyjížďky na kolech.Cílem nedělních výjezdů je poznat nejen krásy Česka, ale trochu se také udržet v kondici Těchto vyjížděk se může účastnit každý, kdo má aspoň trochu chuť se projet na předem připravených a nenáročných trasách.

Projížďky jsou vzhledem k teplotám bez našich chlupáčků a termíny naleznete ZDE

Velikonoce se Samojedy

Po několika dnech plánování a příprav se nám podařilo zorganizovat o Velikonocích  naši první akci - Jarní vyjížďku se samojedy po Rychlebských horách. Byla to první akcička spolku a vzhledem k omezené kapacitě jak ubytování, tak dalšího zázemí a krátkému času na přípravu, byla tato akce jen pro pozvané, za což se všem případným zájemcům velice omlouváme a děkujeme za pochopení.