Beskydský sraz samojedíků
Skvělý víkend v Beskydech za námi. Přes 80 lidiček, 50 samojedíků, 1 borderáček, 1 černobílý chlupáček. Jste skvělý tým, skvělá parta, skvělí přátelé. Někteří jezdí již tradičně, někteří se s námi bavili poprvé. Děkujeme všem za úžasnou atmosféru, zábavu, legraci, za různá příjemná překvapení.







