Sport se samojedem

Naši členové se věnují sportovní činnosti většinou jen jako amatéři, ale určitě ne proto, aby se jako sportovci mohli prezentovat při prodeji štěňátek, ale většinou z důvodu pracovního vytížení moc času nemají, rádi každou volnou chvilku věnují nějakému pohybu se svými miláčky. Spolupracujeme ale i s několika závodníky, kteří přislíbili, že se s námi o své zkušenosti podělí a my Vám je tady poté budeme moci prezentovat na našich společných akcích. Můžete se zde již brzy těšit na rady, tipy a návody na sportování se psem.

Plnění pracovní třídy

Majitel psa / feny je povinen prokázat totožnost jedince před započetím plnění pracovní třídy předložením originálu průkazu původu určené odpovědné osobě jednoho z chovatelských klubů. Dále je povinen předat vyplněnou kartu jedince pro plnění pracovní třídy a to odpovědné osobě v pátek, den před startem závodu. Nejpozději však při prezentaci. Bez předání dokumentů a ověření čipu psa nebude majiteli psa potvrzeno plnění pracovní třídy na konkrétním závodě.

Termínový kalendář dogtrekkingů 2024

Propozice všech akcí najdete na: www.dogtrekking.info/terminovka.htm

Aktuální pravidla pro dogtrekking najdete na: www.dogtrekking.info/pravidla_cze.htm

 KALENDÁŘ ZÁVODŮ NA ROK 2020 JE TADY 

Můžete začít plánovat, můžete začít tvrději trénovat, běhat ještě rychleji! Překonejte ještě víc překážek, bojujte s větším odhodláním, buďte víc mokří a zablácení, staňte se divočejšími a odvážnějšími než kdykoli předtím!
My tam budeme! A vy? Uvidíme se v roce 2020! Důležité: toto jsou naše plánovaná data, mohou se za extrémních okolností změnit.